Zrazok

Зразки юридичних документів

Азаров назвав Черновецького помилкою киян

Азаров назвав Черновецького помилкою киян

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликає киян не повторювати своїх попередніх помилок при голосуванні на виборах мера столиці. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Оригінальний текст можна знайти на сторінці Миколи Азарова у соціальній мережі  https://www.facebook.com/Nikolay.Azarov

"Двічі кияни обирали мером міста Києва пана Черновецького... Через два місяці ми прийшли до висновку, що ця команда в силу своїх професійних якостей не здатна вирішувати питання життєзабезпечення міста... Хотілося б, щоб кияни не повторили помилку, яку зробили двічі"

зазначив Азаров.

На думку прем'єра, насамперед, на чолі міста повинен стояти професіонал, який розбирається в питаннях житлово-комунального господарства, транспорту, розміщення продуктивних сил, фінансів та багато іншого.

"Якщо хтось думає, що базіка може керувати таким великим містом, як Київ, то він глибоко помиляється", - підкреслив Азаров. При цьому прем'єр вважає, що за останні три роки в Києві зроблено значно більше, ніж за попередні 20 років.

Як повідомляло агентство, експерти прогнозують перемогу голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова на виборах мера Києва, якщо опозиція не висуне єдиним кандидатом голови фракції партії "Український демократичний альянс за реформи (УДАР)" Віталія Кличка. "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина "має намір підтримати кандидатуру Кличка на виборах мера Києва в разі прийняття ним рішення балотуватися. 11 лютого Петро Порошенко заявив свою готовність стати єдиним кандидатом на виборах мера Києва від опозиційних партій. На початку лютого Європейська партія запропонувала опозиції висунути депутата Ради, члена фракції "Батьківщина" Миколи Катеринчука єдиним кандидатом, а партія "Всеукраїнське об'єднання" Свобода "- депутата Андрія Іллєнка.

Схожі новини

Україні варто чекати можливого потужного військового вторгнення з боку Росії через півроку, навесні 2015-

Систему охорони здоров'я України необхідно серйозно оновити за допомогою введення обов'язкового медичного

Група держав проти корупції (GRECO - Group of States against corruption) на 63-му пленарному засіданні,

Схожа політична ситуація була в Польщі під час "круглого столу" "Солідарності" і властей. Так прокоментував

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Атрошенко пропонує скасувати закони, прийняті Верховною

Залишити коментар

Обовязкові поля для заповнення позначені *.

*


>