Zrazok

Зразки юридичних документів

Євросоюз і США поставили українську владу в безвихідь

Євросоюз і США поставили українську владу в безвихідь

Під тиском світової громадськості суд може винести позитивне рішення за мандатом Сергія Власенка. Судді Вищого адміністративного суду України запізнилися на засідання за сумісництвом Сергія Власенка. Про це заявив перший заступник глави партії Батьківщина, народний депутат Олександр Турчинов..

Як передає кореспондент, Турчинов зазначив, що світова громадськість оперативно відреагувала на спробу позбавити Власенко мандата через суд - відповідну заяву зробили представники ЄС і США.

"Влада не розраховувала, що буде така швидка реакція. Вони думали, що тихо пройде їхня злочинна формула, яку вони планували реалізувати ще минулого тижня. Такий реакції вони, безумовно, не очікували, і саме тому вони перенесли з учорашнього на сьогоднішній день засідання суду, вони затримали початок засідання. Тобто, вони радяться, вони не знають, що в цих умовах робити "

вважає Турчинов

Він також не виключив, що під тиском світової громадськості суд може винести позитивне рішення на рахунок Власенка і залишити йому депутатський мандат. Нагадаємо, влада вважає, що захисник Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатської. Сам Власенко повідомив, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що відповідно до законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви.

Представники Євросоюзу і США розкритикували українську владу за політично мотивоване переслідування захисника Юлії Тимошенко у кримінальних справах Сергія Власенка.

Схожі новини

Україні варто чекати можливого потужного військового вторгнення з боку Росії через півроку, навесні 2015-

Систему охорони здоров'я України необхідно серйозно оновити за допомогою введення обов'язкового медичного

Група держав проти корупції (GRECO - Group of States against corruption) на 63-му пленарному засіданні,

Схожа політична ситуація була в Польщі під час "круглого столу" "Солідарності" і властей. Так прокоментував

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Атрошенко пропонує скасувати закони, прийняті Верховною

Залишити коментар

Обовязкові поля для заповнення позначені *.

*