Zrazok

Зразки юридичних документів

Регіонал вимагає скасувати "антидемократичні" закони

Регіонал вимагає скасувати

Так, законопроект пропонує визнати втратив чинність закон № 721 -VII "Про внесення змін до закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" від 16 січня 2014 р. і закон № 725 -VII "Про внесення змін до Кримінально- процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження" від 16 січня 2014

"У ході підготовки і розгляду 16 січня 2014 даних законопроектів були порушені загальні принципи функціонування демократичної, соціальної і правової держави... Регламентом передбачено неухильне дотримання законодавчих процедур при прийнятті законів, які полягають у підготовці, розробці, обговоренні законопроектів, а також висловлювання народними депутатами свого волевиявлення шляхом особистого голосування", - йдеться в пояснювальній записці.

Таким чином, як зазначив нардеп, при прийнятті цих законів народні депутати України були позбавлені можливості взяти участь в їх обговоренні, своєчасно надати зауваження та пропозиції.

"Слід констатувати, що ухвалені закони не лише посилили конфронтацію в українському суспільстві, а й стали приводом до загострення громадянського протистояння", - відзначає автор.

Прийняття цього закону сприятиме зняттю соціальної напруги в суспільстві і відновить конституційні права громадян України. За останній тиждень у Верховній Раді зареєстровано 4 законопроекти про скасування скандальних законів, прийнятих 16 січня.

Схожі новини

Україні варто чекати можливого потужного військового вторгнення з боку Росії через півроку, навесні 2015-

Систему охорони здоров'я України необхідно серйозно оновити за допомогою введення обов'язкового медичного

Група держав проти корупції (GRECO - Group of States against corruption) на 63-му пленарному засіданні,

Схожа політична ситуація була в Польщі під час "круглого столу" "Солідарності" і властей. Так прокоментував

17 травня 2013 повідомлялося про те, що студенти Донецького університету вимагають розібратися, чому

Залишити коментар

Обовязкові поля для заповнення позначені *.

*


>