Zrazok

Зразки юридичних документів

Тягнибок про трьох кандидатів на мера Києва від опозиції

Тягнибок про трьох кандидатів на мера Києва від опозиції

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що в разі відмови голови партії "УДАР" Віталія Кличка балотуватися в мери Києва, на цю посаду опозиція повинна запропонувати кандидатуру керівника фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка.

О.Тягнибок сказав під час прес-конференції, відповідаючи на питання про майбутні вибори мера столиці і про те, чи ведуть вони нормальний діалог з В.Кличко, який на спільній прес-конференції лідерів "Свободи" та фракції "Батьківщина" був відсутній.

Наші взаємини між собою, як ми домовляємося, як погоджуємо якісь певні дії, погодьтеся, - це наші внутрішні справи. Найважливіше - що ми можемо запропонувати назовні

сказав Тягнибок

О.Тягнибок висловив сподівання, що вибори мера Києва таки відбудуться 2 червня і додав, що це питання не можна відокремлювати від виборів депутатів міськради. "Ми домовляємося в комплексі: хто виставляє кандидатуру на міського голову, певну частину мажоритарних округів має поступитися іншим опозиційним партіям", - сказав він. О.Тягнибок зауважив, що оскільки В.Кличко вже балотувався на посаду міського голови Києва, то він має не тільки досвід, але і певну підтримку киян.

У той же час, на його думку, якщо В. Кличко відмовиться балотуватися, тоді на посаду мера Києва від опозиції потрібно пропонувати кандидатуру А.Яценюка.

Схожі новини

Україні варто чекати можливого потужного військового вторгнення з боку Росії через півроку, навесні 2015-

Систему охорони здоров'я України необхідно серйозно оновити за допомогою введення обов'язкового медичного

Група держав проти корупції (GRECO - Group of States against corruption) на 63-му пленарному засіданні,

Схожа політична ситуація була в Польщі під час "круглого столу" "Солідарності" і властей. Так прокоментував

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Атрошенко пропонує скасувати закони, прийняті Верховною

Залишити коментар

Обовязкові поля для заповнення позначені *.

*